RUEN
Вхід для партнерів

Про компанію

Компанія «ELETEK Ltd.» розпочала свою діяльність 13 серпня 1993 року. З цього моменту ми керуємося у своїй діяльності такими базовими принципами, як спрямованість на роботу з інноваційними товарними групами, клієнто-орієнтованість та ефективна маркетингова стратегія, спрямована на розвиток ринків, на яких ми працюємо.

Ці принципи дозволили нам не тільки пропрацювати до сьогоднішнього дня, пройшовши через усі штормові періоди криз та рецесій на ринку, а й постійно при цьому розвиватися.

Компанія «ELETEK Ltd.» першою в Україні почала працювати на ринку ігрових та кіберспортивних товарів. На сьогоднішній день вже всім відомо про перспективність та високу ємність ринку товарів, пов'язаних з геймінгом та кіберспортом. Але статус першопрохідця дозволив нам акумулювати найбільший досвід роботи в даній сфері, а також найсильніші бренди цього ринку в нашому портфелі дистрибуції. Сьогодні ми з гордістю говоримо, що є ексклюзивними дистриб'юторами таких провідних брендів ігрової індустрії як Razer, SteelSeries, Tesoro, DXRacer.

Компанія «ELETEK Ltd.» не лише активно працює над задоволенням попиту кінцевих споживачів у якісній ігровій периферії та інших супутніх товарах, а й активно розвиває сферу кіберспорту в Україні

На нашому рахунку досвід співпраці з провідними кіберспортивними колективами країни (такими як Natus Vincere, Gambit, Hellraisers), підтримка та участь у великій кількості локальних та міжнародних кібреспортивних турнірів.

Сфера діяльності компанії не обмежується ігровими товарами. Останніми роками ми успішно впровадили на український ринок периферії продукцію бренду Rapoo. Асортимент даного виробника включає повний спектр комп'ютерної периферії, як за категоріями, так і за типом підключення. Продукти бренду відрізняють технологічність, розумна цінова політика та висока планка якості, яка гарантується власним відділом розробки та власними виробничими потужностями, які на даний момент є найбільш автоматизованими та передовими серед усіх виробників комп'ютерної периферії.

Ще одним напрямком роботи компанії «ELETEK Ltd.» є дистрибуція високоякісних комп'ютерних комплектуючих.

Корпуси, системи охолодження та блоки живлення від компаній AeroCool та Zalman дозволяють займати нам істотну частку у відповідних сегментах українського IT-ринку.

За роки роботи на українському ринку IT-дистрибуції компанія «ELETEK Ltd.». налагодила роботу практично з усіма серйозними гравцями роздрібного ринку – як в он-лайн сегменті, так і найбільшими мережами та регіональними компаніями. Але щодня ми продовжуємо шукати надійних партнерів, які зацікавлені у спільній конструктивній та взаємовигідній роботі.

Зв'язатися з нами