RUEN
Login for partners
Vendors:
Razer Hator DXRacer SteelSeries Glorious Rapoo AeroCool
Razer

Основними відмінними рисами продукції Razer є унікальні технічні характеристики продукції та спеціально розроблений для зручності геймерів дизайн мишей. Одним з фактів високої довіри геймерів до красивих та "надточних" мишок Razer є не тільки відмінна якість та дизайн продуктів компанії, але й стратегія постійного оновлення лінійок свіжими моделями.

Hator

Стратегія компанії HATOR – створення товарів, що поєднують новітні технології, гідну якість та вартість, доступну масовому споживачеві. Ігрова периферія та крісла HATOR за короткий час змогли завоювати довіру та популярність української аудиторії як оптимальним синтезом ціни та якості продукції, так і безпрецедентним рівнем післяпродажного сервісу.

DXRacer

Виробник комп'ютерних крісел DXRacer є законодавцем мод та еталоном якості у своїй сфері. Раніше завод DXRacer спеціалізувався на виробництві крісел для гоночних автомобілів ("ковшів"), і першим на ринку застосував усі свої технології та напрацювання з авто-спорту в комп'ютерному кріслі.

SteelSeries

З самого першого дня заснування компанії Steelseries, її метою було створення професійного ігрового обладнання, яке забезпечить необхідні переваги гравцям усіх рівнів підготовки. Відчуваючи велику відповідальність перед геймерами, перемога та настрій яких залежить від якості та функціональності обладнання, яке вони використовують, розробники ставили все нові та нові цілі та встановлювали стандарти.

Glorious

З 2014 року бренд Glorious надає ігрове обладнання та аксесуари для ПК, орієнтовані на забезпечення найвищого рівня продуктивності, преміальної якості та високого рівня естетики.
Компанія прагне розвивати ігрове обладнання як частину способу життя сучасних геймерів. Засновники компанії – ентузіасти, які бачать своєю метою змінити статус-кво у галузі, яка, на їхню думку, гостро потребує струсу.

Rapoo

RAPOO прославилися за рахунок застосування інноваційних технологій – вони першими застосували революційну бездротову технологію на частоті 2,4 ГГц, представили першу бездротову ігрову мишу та багато інших ідей, що стали трендами. Сьогодні завдяки створенню повного продуктивного циклу – від створення концепту периферії до дизайну упаковки, RAPOO гарантує контроль якості на всіх етапах виробництва.

AeroCool

Компанія AeroCool Advanced Technologies знаходиться в Тайвані і була заснована в 2001 році. Основним напрямком діяльності є виробництво корпусів для ігрових систем, систем охолодження, блоків живлення та аксесуарів. Сила Aerocool у її науково-дослідних можливостях, розвинених виробничих засобах, сильних партнерах, відмінному виконанні та унікальній продукції.